Кількість вбитих російським “Іскандером” у селі Гроза зросла до 55 людей

Фото: Харків Times

Станом на ранок 11 жовтня кількість загиблих через влучання російської ракети “Іскандер” у кафе в селі Гроза Куп’янського району збільшилася до 55 людей. За добу ще дві жінки було встановлено серед загиблих, до цього вони вважались зниклими безвісти.

Про це Харків Times повідомив спікер Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

За його словами, ще троє вважаються безвісти зниклими, дітей серед них немає.

“Виходячи з заяв родичів про зниклих людей, кількість загиблих може ще збільшитись до 58 осіб.”, – повідомив Дмитро Чубенко.

Він додав, що криміналісти та судово-медичні експерти здійснюють дуже кропітку роботу з ідентифікації загиблих.

“Для прикладу тіло одного з чоловіків який перебував в епіцентрі вибуху було розірвано щонайменше на 19 частин.”, – розповів Дмитро Чубенко.

За інформацією керівника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, внаслідок влаштованого росіянами теракту повними сиротами стали шість дітей.

Російська ракета «Іскандер-М» вдень 5 жовтня влучила у кафе у маленькому селі Гроза Харківської області в той час, коли у закладі відбувалися поминки за загиблим односельцем. Ввечері того ж дня поліцейські встановили, що внаслідок влучання російської ракети загинув 51 місцевий мешканець, серед яких був восьмирічний хлопчик.

Ще шість мирних мешканців – 5 жінок та чоловік – постраждали. Всі вони перебувають у лікарні. Стан однієї жінки вкрай важкий – вона підключена до апарату штучної вентиляції легень.

Російську ракету навели два місцеві жителі – рідні брати. 30-річний Володимир Мамон та його молодший брат 23-річний Дмитро Мамон, які під час окупації регіону перейшли на бік рашистів. Покидьки розуміли, що від удару загинуть їх родичі та знайомі, що у той час перебували у кафе.

Як повідомляв Харків Times, ввечері 6 жовтня криміналісти завершили вилучання рештків загиблих від удару російського “Іскандера” по кафе в селі Гроза Куп’янського району.