У випадку блекауту в Харкові працюватимуть 310 аптек та понад 1000 магазинів

У випадок повного знеструмлення Харкова, спричиненого терористичними ударами рф по енергетичній інфраструктурі, життєво важливі заклади у місті будуть працювати. Для цього заклади обладнують генераторами та іншими джерелами автономного живлення.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді.

“На сьогоднішній день у випадках тривалого відключення електроенергії в Харкові готові працювати 979 продовольчих магазинів, 152 магазина непродовольчих товарів, 310 аптек, 128 АГЗС, 16 ветеринарних клінік та 35 зоомагазинів, а також 58 закладів харчування.”, – розповіли у міськраді.

У разі нетривалих відключень (2-4 години) більшість магазинів та аптек продовжуватимуть обслуговувати покупців протягом світлового дня навіть без наявності генераторів. Також у світлий час доби працюють всі 48 ринків та торговельних майданчиків міста.

Як повідомляв Харків Times,, наприкінці 2022 року – на початку 2023 року Харків пережив вісім блекаутів, причиною яких стали ракетні удари росіян по українським енергооб’єктам. Найдовший блекаут тривав понад 30 годин після того, як 9 березня  російські окупанти вдарили по Харкову 15 ракетами.