Терехов розповів, коли у Харкові увімкнуть опалення

Фото: ventbazar.ua

Опалювальний сезон 2023-2024 р.р. у місті Харкові буде важким і розпочнеться в залежності від погодних умов.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Харківського міського голови Ігоря Терехова в ефірі національного телемарафону.

Мер розповів, що російські удари по місту, які окупанти нанесли сьогодні, 6 жовтня, – “ще один доказ того, що проходити зиму буде дуже важко”.

“Але, я впевнений, що ми витримаємо всі навантаження, бо дуже серйозно готувалися до опалювального сезону. «Харківські теплові мережі» переклали 220 км магістральних трубопроводів, підготували котельні, ТЕЦ. Особливу увагу приділили їх захисту. Головне, щоб працювало наше ППО, щоб ми зберегли те, що побудували за цей проміжок часу.”, – розповів Ігор Терехов.

Зазвичай опалювальний сезон в Україні розпочинається 15 жовтня. Проте місцева влада може відтермінувати початок, якщо на вулиці тепла погода. Згідно з нормами, батареї мають увімкнути, якщо протягом трьох днів середньодобова температура буде нижчою за +8°C.

Ігор Терехов запевнив, що у Харкові вже готові увімкнути опалення і зроблять це “як тільки цього вимагатимуть погодні умови”.

Як повідомляв Харків Times , через російські обстріли під час опалювального сезону 2022-2023 р.р. у Харкові вісім разів перезапускали опалення.