Синєгубов розповів, де російські ДРГ переходять кордон області

Фото: Генштаб ЗСУ

Активність російських окупантів на Куп’янському напрямку дещо знизилася. Проте ворог не відмовився від своїх намірів і планує відновити наступальні дії. Ще на двох напрямках з боку рф у Харківську область заходять російські диверсійні групи.

Про це Харків Times довідався з коментаря керівника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова в етері телеканала ICTV 29 вересня.

За його словами, Куп’янський та Лиманський напрямки залишаються для ворога пріоритетними. Наразі там дещо тихіше, адже ЗСУ завдали ворогу великих втрат.

«За нашими даними, ворог проводить ротацію, щоб відновити свої наступальні дії. Наші збройні сили адекватно реагують на присутність там ворога.», – розповів Олег Синєгубов.

За невдачі на фронті росіяни відіграються на мирних мешканцях. Ворог став частіше наносити удари керованими авіабомбами та бити з артилерії по населеним пунктам і цивільній інфраструктурі.

На півночі області, на Богодухівському та Вовчанському напрямках постійно намагаються проникнути ворожі диверсійно-розвідувальні групи.

«Ми постійно стикаємось з тим, що ворог намагається прощупувати наші позиції, можливо, слабкі місця у фортифікаційних спорудах. І періодично ворог висуває до нас диверсійно-розвідувальні групи. Але більшість з них вчасно виявляються нашими військовими, знищуються. Були факти, що брали в полон російських військових.», – розповів Олег Синєгубов.

Наші захисники тримають ситуацію під контролем та готові дати відсіч будь-яким діям росіян.

Як повідомляв Харків Times, у ніч на сьогодні, 29 вересня, з села Синьківка Куп’янського району Харківської області, через яке фактично проходить лінія фронту, евакуйовані останні п’ять цивільних мешканців, які там ще залишалися.