12 років за ґратами за спробу зґвалтування дитини та не тільки

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Жовтневий райсуд Харкова засудив 51-річного мешканця села Литвинівка Богодухівського району Харківської області до 12 років позбавлення волі за цілий «букет» злочинів. Тут і побиття власної матері, і крадіжка, але головне – спроба зґвалтування 11-річного хлопця.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Над власною матір’ю покидьок знущався у травні минулого року – під час сварки схопив за волосся, кинув на підлогу та побив так, що жінці знадобилася допомога лікарів.

Трохи згодом наш «герой» вкрав у місті Валки велосипед.

Але після цього він, схоже, залишився безкарним. І в липні минулого року, побачив сусідського 11-річного хлопчика, знову ж таки – на велосипеді.

«Чоловік схопив хлопця, закрив йому рот рукою та потягнув його у будинок. Обвинувачений вдарив дитину декілька разів, а після цього намагався зґвалтувати. Хлопчик кричав та кликав на допомогу, проте зловмисник почав душити його подушкою. На щастя, дитині таки вдалось втекти», – розповіли у прокуратурі.

Під час суду «герой» зізнався лише у крадіжці, а щодо спроби зґвалтування заявив, що «нічого не робив і не знає, як хлопчик опинився у нього вдома». Але суд йо у не повірив і за вироком покидьку доведеться відсидити чималий строк.

Як повідомляв Харків Times, у квітні 2019 року педофіла-рецидивіста на Харківщині засудили на 14,5 років позбавлення волі за зґвалтування 13-річного хлопця та спробу зґвалтування 9-річного.