На Харківщині ремонтують стратегічно важливі дороги

Фото: Служба відновлення в Харківській області

Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області заявила про ремонти, які зараз проходять на «стратегічно важливих маршрутах» регіону.

Про це Харків Times повідомили у Службі відновлення Харківської області.

«З перших днів деокупації Харківської області, команда Служби відновлення працює над забезпеченням сталого логістичного сполучення в регіоні, яке полегшує роботу гуманітарних та військових коридорів», – йдеться у повідомленні.

Наразі роботи тривають на дорозі Т-21-22 Ізюм – Барвінкове, яка є «одним з важливих напрямків, через який проходять основні логістичні коридори». Тут проводиться ямковий ремонт гарячою асфальтобетонною сумішшю.

Крім того, на інших «дорогах державного значення» виконується комплекс робіт із заміни металевого бар‘єрного огородження, герметизації швів та тріщин, ремонту дерев’яного настилу, заміни деформаційних швів та встановленню дорожнього дзеркала V-типорозміру.

За відомостями Служби відновлення від початку повномасштабного вторгнення росіяни пошкодили у Харківській області більше тисячі кілометрів автодоріг.

Фото: Служба відновлення в Харківській області

Як повідомляв Харків Times, влітку шляховики Харківщини відновили рух по 22 з 27 зруйнованих мостів в області. П’ять з них капітально відремонтовані, для об’їзду інших влаштовані тимчасові переправи. Ще на п’яти мостах наразі роботи проводити неможливо – вони знаходяться поблизу фронту.

У кошторис відбудови зруйнованого мосту в Ізюмі за 636 млн внесли бетон по вдвічі завищеній ціні. Орієнтовна переплата складає понад 32 млн грн. На таку суму можна купити триповерховий будинок у центрі Києва.