На Харківщині ухилянта засудили до 3 років позбавлення волі

У Харкові за ухиляння від призову на військову службу під час мобілізації до трьох років позбавлення волі засудили 34-річного мешканця Лозової.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За інформацією слідства, у квітні цього року чоловік прибув до Новобаварського ОРТЦК та СП м. Харкова за викликом, де йому було видане направлення на медичний огляд військово–лікарською комісією з метою визначення ступеню придатності до військової служби. За результатами медогляду його визнано придатним.

“Однак, отримавши повістку для подальшого прибуття до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для проходження військової служби під час мобілізації, чоловік так і не з‘явився. Таким чином, не маючи правових підстав на відстрочку від призову, він ухилився від проходження військової служби.”, – розповіли у прокуратурі.

У судовому засіданні обвинувачений розкаявся та повністю визнав свою вину.

Ленінський районний суд м. Харкова визнав винним чоловіка в ухилянні  від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України) і призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Вирок суду ще не набрав законної сили, бо триває строк на апеляційне оскарження рішення.

Як повідомляв Харків Times, Комінтернівський районний суд м. Харкова визнав винним 32-річного чоловіка в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України). Та призначив ухилянту покарання у виді 3 років позбавлення волі.