У Харківській області на російській міні знову підірвався комбайн (фото)

Зранку сьогодні, 10 вересня, в Ізюмському районі Харківської області знову комбайн у полі натрапив на російську міну. Це сталося в тій самій Андріївці, де позавчора був попередній випадок підриву комбайну.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні ДСНС області.

«10 вересня близько 10:30 на Харківщині сталося ще один випадок підриву сільськогосподарської техніки на залишених окупантами вибухонебезпечних пристроях. Під час роботи у полі біля с. Андріївка Ізюмського району на ворожій міні підірвався комбайн «Claas», – йдеться у повідомленні.

Як і попереднього разу, комбайнер «отримав легкі поранення від уламків скла і відмовився від госпіталізації».

Судячи з усього, одним підірваним комбайном небезпека через ворожі боєприпаси не вичерпалася. Знадобилася робота піротехнічного розрахунку ДСНС, аби неушкодженими вивести з поля ще дві одиниці сільськогосподарської техніки.

Як повідомляв Харків Times, 8 вересня, в полі біля села Андріївка Ізюмського району Харківської області на невідомому вибуховому пристрої підірвався комбайн Claas Lexion-580.

Відповідно до Плану розмінування сільськогосподарських земель на деокупованих територіях в Україні потребують обстеження 470 000 гектарів родючих земель у Київській, Чернігівській, Херсонській, Запорізькій, Сумській, Дніпропетровській, Миколаївській та Харківській областях. Наразі у Харківській області обстежені та визнані очищеними 49 гектарів.