Минулої доби рашистські агресори знову обстрілювали населені пункти Богодухівського, Чугуївського, Куп’янського та Ізюмського районів Харківської області. У селі Чернещина на Ізюмщині, яке кожного дня потерпає від російських керованих авіабомб, поруч із обстріляною днями школою росіяни зруйнували дитячий садочок.
Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адмінстрації.
«Стратегічні військові цілі» росіян продовжують дивувати. Приміром, у селі Шийківка того ж Ізюмського району, яку також мало не щодня обстрілюють, росіянами пошкоджена будівля їдальні, сталася пожежа.
Як повідомили Харків Times у Головному управлінні ДСНС області, «влучний» постріл росіян підпалив хвойну підстилку у Сеньківському лісництві. Пожежа охопила п’ять гектарів. Під постійною загрозою повторних обстрілів три відділення пожежних 44-ї та 14-ї ДПРЧ гасили вогонь у лісі більше трьох годин.
Піротехнічні підрозділи ДСНС за добу вилучили та знешкодили 49 одиниць вибухонебезпечних предметів.
Як повідомили Харків Times у Генеральному штабі ЗСУ, авіаудару зазнало прикордонне село Бударки неподалік Вовчанську Чугуївського району області. На Куп’янському напрямку росіяни обстріляли щонайменше 15 населених пунктів, серед яких Фиголівка, Берестове, Дворічна, Кіндрашівка, Сеньківка, Піщане та Кислівка.
Про загиблих та поранених серед мирного населення Харківщини, на щастя, не повідомляється.
Як повідомляв Харків Times, напередодні російські загарбники завдали авіаційного удару поблизу прикордонного села Стрілече Харківської області. На Харківщині були обстріляні з артилерії та мінометів щонайменше 11 населених пунктів. У селі Чернещина на Ізюмщині російська керована авіабомба знищила два будинки мирних мешканців.
Ще на добу раніше, мабуть, відзначаючи таким чином початок нового учбового року, росіяни кинули керовану авіабомбу на школу в тій же Чернещині.