У Харківському метрополітені таки готують шкільні класи

Скріншот відео: Ігор Терехов/Telegram

У Харківському метрополітені йдуть роботи з облаштування шкільних класів для очного навчання дітей.

Про це Харків Times довідався з повідомлення у Telegram мера міста Ігоря Терехова.

«Як керівник я не дуже люблю показувати роботу до її остаточного завершення. Тому був проти того, щоб демонструвати на загал процес нашої підготовки до комбінованого навчання школярів у метрополітені, який ще триває. Але як тато вважаю, що батьки повинні мати чітке уявлення про вигляд місця, де отримуватимуть знання їхні діти, аби ухвалити зважене рішення щодо майбутнього освітнього формату», – написав Терехов.

За його словами, робота з підготовки класів у метро «кипить 24/7» та знаходиться під особистим контролем мера.

Терехов вважає, що це – «перший і абсолютно унікальний досвід для всіх нас».

Наразі робітники працюють над безпекою, вентиляцією з рекуперацією повітря, опаленням, звукоізоляцією, ремонтом у класних кімнатах та вбиральнях.

«Ми встигнемо все зробити до початку семестру. Якісно та вчасно. І харківські діти навчатимуться у комфортних, а головне – безпечних умовах», – запевняє мер.

Наразі ще достеменно невідомо, як само бде організований навчальний процес та скільки дітей зможуть навчатися у метро. Невідомо також, яким чином будуть використовуватись ті укриття, які місто облаштувало у школах, витративши на це чималі гроші.

Як повідомляв Харків Times, за відомостями ХОВА, у новому навчальному році до проведення змішаної форми навчання у Харківській області готові наразі 17 шкіл, п’ять вишів та 12 професійно-технічних навчальних закладів. Ймовірно, вони й почнуть вводити таку форму навчання. Всі інші почнуть навчання онлайн.