До змішаної форми навчання у Харківській області готові 17 шкіл – ХОВА

Ілюстративне фото: zn.ua

У новому навчальному році до проведення змішаної форми навчання готові наразі 17 шкіл, п’ять вишів та 12 професійно-технічних навчальних закладів. Ймовірно, вони й почнуть вводити таку форму навчання. Всі інші почнуть навчання онлайн.

Про це Харків Times дізнався з заяви заступника начальника ХОВА Євгена Іванова в ефірі нацмарафону.

«Разом ми маємо 1603 заклади освіти дошкільної, шкільної, вищої, професійно-технічної. Лише 3% шкіл – це 17, можливо, розпочнуть навчальний процес в змішаній формі за наявності укриттів. До них додаються ще 5 вишів та 12 професійно-технічних закладів. Це саме той перелік, який майже готовий до змішаної форми, там укриття відповідають відповідним нормам. Всі інші – розпочнуть навчання онлайн», – сказав Іванов.

Як повідомляв Харків Times, вчора, 25 серпня, мер Харкова Ігор Терехов написав у своєму телеграм-каналі, що у метрополітені триває процес облаштування «класів» для офлайн-навчання школярів.

«Комунальники працюють на обʼєктах цілодобово. Питання організації підвезення дітей та їх харчування вирішені», – зазначив він.

Центральний міжстанційний пішохідний перехід зі станції «Спортивна» до станції «Метробудівників» зачинено для користування пасажирів на період з 23 серпня 2023 року по 31 грудня 2023 року. У якості офіційної причини закриття переходу фігурує «необхідність проведення ремонтних робіт».

Раніше, з 10 серпня і також до нового року, було закрито  міжвестибюльний пішохідний перехід на станції «Перемога» Харківського метрополітену – це також пояснили «необхідністю проведення ремонтних робіт».