З німецького Нюрнберга до Харкова прибули ще дев’ять автобусів MAN (фото)

Фото: Харківська міськрада

З нашого німецького міста-побратима Нюрнберга до Харкова прибули ще дев’ять автобусів MAN, 12-ти та 18-метрових.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді.

За словами начальника відділу експлуатації КП «Салтівське трамвайне депо» Олексія Бородаєвського, найближчим часом ці автобуси почнуть курсувати на 63-му та 204-му маршрутах.

«Під час повномасштабного вторгнення різного ступеня пошкоджень зазнали 94 автобуси. Більшість з них вдалося відремонтувати, проте близько 10 одиниць відновленню не підлягають. Нині Харковом курсують 90 автобусів, які обслуговують 42 маршрути. Через масштабні пошкодження техніки ситуація з пасажироперевезеннями в Харкові непроста. Зараз автобусне сполучення в місті майже повністю забезпечується силами КП. Тому така підтримка від європейських партнерів є вкрай важливою та своєчасною для Харкова», – розповів Бородаєвський.

Відомо, що Нюрнберг має намір до кінця вересня передати Харкову 40 автобусів. У зв’язку з цим комунальне підприємство запрошує на роботу водіїв категорії «D».

Як повідомляв Харків Times, наприкінці липня братерський Нюрнберг передав Харкову перші 9 автобусів, які посилили у місті найбільш завантажені автобусні маршрути.