У Харкові відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю “Азова” Станіславу Парталі (фото)

Фото: city.kharkiv.ua

Меморіальну дошку Герою України Станіславу Парталі (позивний Метро), який загинув у березні 2022 року в боях з російськими окупантами, відкрили на фасаді Харківської гімназії №111. У цьому навчальному закладі навчався майбутній Герой України.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міськраді.

У церемонії, яка відбулася 18 серпня, брали участь, мер Харкова Ігор Терехов, родина, побратими, друзі та вчителі військовослужбовця.

За спогадами друзів та побратимів, Станіслав  був великим патріотом, фанатом харківського Металісту. До лав батальйону “Азов” Станіслав записався навесні 2014 року після того, як рф розпочала військову агресію на Донбасі.

За роки на передовій Станіслав провів сотні вдалих бойових операцій, знищив десятки російських окупантів, навчив військової справи безліч побратимів. Пройшов шлях від рядового бійця до лейтенанта, був командиром взводу розвідки

Першу нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня сержант Партала отримав у листопаді 2016 року.

У  лютому 2017 року «Метро» отримав громадську відзнаку — звання Народного Героя України.

Отримав звання Героя України та орден «Золота Зірка» (посмертно).

Загинув 2 березня 2022 року поблизу селища Калинівка Донецької області.

Станіслав Парталі назавжди буде 37 років

Вічна Пам’ять Герою!

Як повідомляв Харків Times, за 15 місяців широкомасштабної війни рф проти України загинули 187 випускників зі 111-ти шкіл міста Харкова. Дванадцять з них нагороджені орденом «За мужність» ІІ та ІІІ ступеня, шість – орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, а випускник 2002 року школи №111 Станіслав Партала отримав звання «Герой України». Для увічнення їхнього подвигу планується встановити 23 меморіальні дошки на фасадах шкіл.