М’ясопереробне підприємство з Харківщини релокується на Волинь

Ілюстративне фото

М’ясопереробне підприємство з Харківщини “ВП Роганський м’ясокомбінат» релокують на Волинь. За попередніми домовленостями, новий виробничий центр збудують на території Ківерцівської громади.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Волинської обласної військової адміністрації.

Зустріч власника “ВП Роганський м’ясокомбінат” Ігоря Фельдштейна з головою ОВА Юрієм Погуляйко відбулася 17 серпня.

Як розповів Фельдштейн, щороку на розташованому у Вовчанську підприємстві виготовляли 18 000 тонн сиров’ялених, сирокопчених та твердокопчених ковбасних продуктів. А з 24 лютого 2022 року підприємство опинилося під російською окупацією та було розграбоване.

«На жаль, російські ракетні атаки зруйнували виробництво, а обстріли продовжуються й до сьогодні. Тому ми вирішили припинити там діяльність та переїхати у безпечніший регіон. З початку повномасштабного вторгнення велика кількість наших спеціалістів виїхали закордон та в інші області України. Зокрема, й на Волинь. Тому ми прийняли рішення розглянути Волинську область для будівництва м’ясокомбінату», – зазначив власник бізнесу.

Попередньо власники м’ясокомбінату обрали для будівництва нових потужностей Ківерцівську громаду, в якій мешкає трохи більше 14 тис людей. Поки невідомо, коли почнеться будівництво і скільки планується в нього інвестувати.

Згідно з даними на YouControl, фірма «Роганський м’ясокомбінат» була зареєстрована в 2006 році у Харкові. Її статутний капітал становить 136 млн грн, а основним видом діяльності є виготовлення м’ясних продуктів.

Відзначимо, що це не перше масштабне підприємство, яке релокується з Харківщини.

Як повідомляв Харків Times, Philip Morris релоцирує виробництво з Харківської області до Львівської.