У Харкові повністю не розміновані три кладовища

Фото: city.kharkiv.ua

Через імовірну наявність вибухонебезпечних предметів у Харкові закриті для відвідування три цвинтарі. Місця поховань та інші потенційно небезпечні території Харкова на наявність вибухонебезпечних предметів перевіряють піротехніки ДСНС.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міськраді з посиланням на коментар мера міста Ігоря Терехова у ефірі національного телемарафону.

За словами очільника міста, закритими залишаються кладовище №17 (вул. Курочкіна Гора, 1), кладовище №15 (вул. Володі Дубініна) та кладовище №13 (вул. Пушкінська, 108). Також закритий вхід на Польський меморіал жертвам тоталітаризму.

«Вони ще не розміновані повністю, але там працюють фахівці ДСНС. Також у Харкові є лісопосадки, в яких перебувати дуже небезпечно», – зазначив Ігор Терехов.

Мер закликав харків’ян бути уважними та дотримуватися правил мінної безпеки. У випадку виявлення вибухонебезпечного предмета потрібно негайно повідомити про це за тел.: 101 або 102.

Як повідомляв Харків Times, 6 липня 2023 року виконавчий комітет Харківської міської ради 6 липня, ухвалив рішення про закриття міського кладовища на вул. Франка, 43.