Маленький хлопчик босоніж та лише в спідній білизні блукав вулицею в Харкові

Фото: Нацполіція у Харківській області

7 серпня у Харкові до лікарні доставили маленького хлопчика, який один, лише у спідній білизні блукав вулицею в Основ’янському районі міста.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Покинуту дитину побачили перехожі та повідомили до поліції.

Працівники сектору ювенальної превенції, які виїхали на перевірку інформації, встановили, дитина змучена, брудна та голодна і не могла нічого про себе повідомити. Правоохоронці передали хлопчика під опіку лікарів.

24-річна мати хлопця в цей час була вдома і  навіть не шукала свою дитину. Як з’ясувалось, жінка вже залишала своїх дітей: чотирирічного сина та дворічну доньку без піклування та притягувалась за це до адміністративної відповідальності.

Наразі щодо жінки повторно склали протокол за ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як повідомляв Харків Times, 18 липня о 16:30 до поліції Харкова небайдужі містяни повідомили про залишену без догляду дорослих маленьку дівчинку. Дитина знаходилася у колясці на зупинці громадського транспорту по вулиці Героїв Сталінграда. А поруч з нею спала молода жінка.