У Харкові негода повалила 134 дерева та понад 400 гілок (фото)

Фото: ДСНС у Харківській області

Через буревій, який завітав у Харківську область 8 липня, на прибудинкових територіях міста Харкова впало 134 дерева та 407 гілок. Зокрема, вони впали на автівки, електропроводи, контактну трамвайну мережу.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міськраді.

Найбільше, за даними  КП «Харківблагоустрій», постраждали Салтівський та Немишлянський райони, де вітром повалило 43 дерева та 150 гілок і 15 дерев та 95 гілок, відповідно. Не дивлячись на те, що в Харкові вже понад 12 годин дощить, комунальники працюють над ліквідацією наслідків негоди.

“Ввечері 8 липня навпроти будинків на пр. Любові Малої, 45, в районі вул. Олімпійської, 35 та у пров. Зерновому, 4 пиляли дерева, що впали на електропровід, на пр. Гагаріна, 43/1 – дерево, що впало на проїжджу частину дороги. Також поряд із будинком на вул. Шевченка, 37 розпиляли три дерева, які впали на контактну трамвайну мережу. У роботах було задіяно, в тому числі, техніку та особовий склад Державної служби України з надзвичайних ситуацій.”, – розповіли у міськраді.

Крім того, у парках та скверах було пошкоджено 63 дерева та 169 гілок. Станом на 11:00 55 дерев та 155 гілок були розпиляні. В роботах з усунення наслідків негоди в зонах відпочинку задіяно понад 100 комунальників та 32 одиниці техніки.

Протягом вечора 8 і вночі 9 липня підрозділи Харківського гарнізону ДСНС 35 разів залучались для надання допомоги населенню і комунальним службам у розпилюванні та прибиранні з проїзних частин, об’єктів і машин повалених дерев.

Працювали 35 одиниць рятувальної техніки і біля 170 чоловік особового складу ДСНС. Прибрано з проїзних шляхів та житлових кварталів біля 40 повалених дерев та великих гілок, повідомили у ДСНС області.

Як повідомляв Харків Times, на 9 липня, у південно-східних та східних областях України, включно із Харківською, знову оголошено штормове попередження.