До села у Харківському районі потроху повертається світло (фото)

Фото: Харківобленерго

Фахівці Липецького району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго» почали заживлювати споживачів у деокупованому селі Борщова Харківського району.

Про це Харків Times повідомила речниця «Харківобленерго» Марина Шевченко.

За словами диспетчера Липецького РЕМ Сергія Торішнього, ремонтні роботи розпочалися тут два тижні тому – одразу після отримання допуску від саперів.

«Розмінування зайняло багато часу. Тут знайшли багато розтяжок, мін “Пелюстка”, нерозірваних снарядів. Зараз ми підключили дві вулиці – це близько 30 домоволодінь, або 10-15% від загальної кількості точок обліку. Сподіваємося, до кінця літа село буде повністю заживлено», – зазначив Торішній.

За його словами, рівень пошкодження повітряних ліній електропередачі та електричного обладнання на території деокупованого села складає від 70% до 100%.

Як повідомляв Харків Times, наприкінці червня  в Чугуєвському районі Харківської області енергетики повністю відновили електропостачання в деокупованому селі Верхній Салтів. Роботи тривали з минулої осені на території, яку ворог щільно замінував і обстрілював після звільнення села.