З 12 по 30 червня відміняється залізничне сполучення між станцією Дергачі та зупиночним пунктом Нова Козача буде відмінено. Рух поїздів тимчасово припиняється у зв’язку із проведенням запланованих будівельно-монтажних робіт на перегоні Дергачі – Слатине.
Про це Харків Times повідомили у Дергачівській міській раді.
“На цей період для зручності громадян запускається автобусний маршрут м. Дергачі (пл. Привокзальна) – смт Козача Лопань, із виїздом/заїздом у Харків першого та останнього рейсу”, – повідомили у міськраді.
Графік руху автобусів:
- Відправлення з смт Козача Лопань: 05:40; 9:00; 17:00; 19:15 (до станції метро “Перемога”)
- Відправлення з м. Харкова (станція метро “Перемога”): 05:00; з м. Дергачі (пл. Привокзальна): 07:00; 10:30; 18:20
Як повідомляв Харків Times, 17 травня відновлено автобусні пасажирські перевезення за маршрутом Харків – Великі Проходи – Малі Проходи.
