Директор департаменту соцзахиту Харківської ОВА Юрій Шпарага написав заяву про звільнення

Директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної військової адміністрації Юрій Шпарага написав заяву про звільнення.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі ХОВА.

“У зв’язку з тим, що Юрій Шпарага подав заяву про звільнення, виконувати обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення ХОВА буде перший заступник директора Тетяна Печура.”, – розповіли в адміністрації.

Також повідомляється, що ніякого юридичного рішення щодо ліквідації чи розформування Департаменту соціального захисту населення ХОВА не ухвалювалось.

Тиждень тому, 24 березня Юрій Шпарага повідомив, що у ХОВА мають намір ліквідувати Департамент соцзахисту населення. Таку інформацію оприлюднила одна з п’яти заступниць голови ХОВА Віта Ковальська.

“Сьогодні заступник голови Харківської ОДА В. Ковальська повідомила мене про прийняте нею рішення !!!! ліквідувати Департамент соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації”, – написав Юрій Шпарага у Facebook.

Того ж дня ХОВА оприлюднила заяву, що адміністрація “розглядає варіанти покращення ефективності надання соціальних послуг населенню”, в рамках яких, можливо, буде змінено структуру Департаменту соцзахисту.

“Наразі розглядається кілька варіантів, що можуть підвищити результативність роботи, один із них – створення двох структурних підрозділів соцзахисту, у зв’язку з тим, що перед Харківщиною постало ряд додаткових соціальних завдань.”, – розповіли в адміністрації, додавши, що ніяких рішень щодо Департаменту соціального захисту населення ХОВА не ухвалювалось.

Довідково: Юрій Шпарага очолив департамент соцзахисту влітку 2018 року, працював за часів п’ятьох голів ХОДА. Основним завданням Департаменту є надання соціальних послуг і підтримка осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, ветеранів російсько-української війни, АТО, ООС, переселенців.