Нацгвардійці збили російський штурмовик Су-25 над Бахмутом

Фото: Східне територіальне об'єднання Нацгвардії.

Нацгвардійці бригади “Спартан” збили російський штурмовик СУ-25 над Бахмутом. Захисники України влучили у ворожий літак на відстані чотирьох кілометрів з ПЗРК “Перун”.

Про це Харків Times повідомили у Східному оперативно-територіальному об’єднанні Нацгвардії України.

Гвардійці знищили ворожий штурмовик 6 березня о 01:10 годині ночі, коли той прикривав з повітря піхоту, що  наступала на лінію оборони захисників України.

“Розрахунок ПЗРК відкрив вогонь та збив російський броньований штурмовик. Через тепловізор бачили, що літак було уражено і він пішов на зниження, доля пілота наразі невідома”, – зазначив командир дивізіону “Партизан”.

“Відпрацювали ціль з “Перуна”, підбили літак і він почав змінювати напрямок польоту. З південного сходу робив маневр, щоб завдавати удари по нашим позиціям, та після влучання змінив траєкторію і почав робити різкий розворот на схід, після чого впав за лінією перетину”, – зауважив оператор ПЗРК нацгвардієць Роман.

За даними Генерального штабу ЗСУ, з 24 лютого 2022 по 08 березня 2023 року російські окупаційні війська втратили у війні проти України 303 літаків.

Як повідомляв Харків Timesвечері 13 лютого бійці 3 бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Спартан» знищили російський штурмовик Су-25. Нацгвардійці збили ворожий літак з першого пострілу.