У Харкові через війну пошкоджено 6 116 будıвель та споруд

Фото: Сергій Бобок/Харків Times

У зв’язку з широкомасштабною збройною агресıєю росії проти України у Харкові пошкоджено 6 116 будıвель та споруд.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міськраді.

Такі дані оприлюднив сьогодні, 8 лютого лепартамент житлово-комунального господарства в рамках конференції «Реєстр зруйнованого та пошкодженого майна як ключовий інструмент збору даних» за участі представників уряду, Асоціації міст України, громадської організації «Антикорупційний штаб», Міжнародного фонду «Відродження» та ін.

У департаменті зазначили, що серед пошкоджених об’єктів – 3 352 багатоквартирних житлових будинки, 1 809 будинків приватного сектору, 280 дитячих садків, шкіл та вищих навчальних закладів, 77 закладів охорони здоров’я, 174 адмінбудівлі та споруди соціальної ıнфраструктури, 424 інших об’єкти, у тому числı комунальної та критичної ıнфраструктури, споруди комерцıйного призначення.

Також департамент проінформував, що комісіями уповноваженого органу було обстежено 3 114 об’єктів та проведено технічне обстеження на 968 об’єктах будівель, з яких: 63% мають першу, 34% – другу, а 3% – третю категорію пошкоджень, що дорівнює руйнуванням у 40, 80 та 100% відповідно.

Як повідомляв Харків Times, через повномасштабну військову агресію рф проти України Харкову нанесено збитків орієнтовно на 9 млрд грн. Це не остаточні дані, оскільки наслідки ворожих ударів не завжди можна виявити відразу.