Заступником Терехова став колишній топ-менеджер “Харківобленерго”

Депутати Харківської міської ради затвердили Дмитра Ісаєва на посаду заступника міського голови з питань стратегічного розвитку міста.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міськраді

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 25 січня, на пленарному засіданні позачергової сесії міськради. За це призначення проголосували 73 депутати.

Як повідомив міський голова Ігор Терехов, серед основних завдань, покладених на нового заступника, – оптимізація тендерних закупівель, проведення аудиту комунальних підприємств та робота з їхніми активами. Виконувати свої обов’язки Дмитро Ісаєв почне завтра, 26 січня.

За інформацією міськради, новий заступник мера міста закінчив з відзнакою Харківський інститут бізнесу та Харківський державний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит». Має науковий ступінь кандидата економічних наук.

Загальний стаж роботи складає понад 28 років. З листопада 1998 р. по серпень 2005 р. працював на ДП «Завод ім. Малишева», де понад п’ять років обіймав посаду головного бухгалтера.

З серпня 2005 р. по липень 2020 р. працював на керівних посадах в АТ «Харківобленерго». З січня по грудень 2021 р. займав посаду експерта з енергоефективності нетрадиційних та відновлювальних видів енергії у ДП «Нафтогаз-енергосервіс» НАК «Нафтогаз України». З грудня 2021 р. по січень 2023 р. працював головним бухгалтером АТ «Харківобленерго».

Чотири роки тому Дмитра Ісаєва намагалися вбити біля дверей власної квартири. За інформацією Нацполіції, на Ісаєва напали двоє чоловіків у масках, коли той повертався додому. Один із нападників ударив його по голові цеглою, а інший завдав кілька ударів ножем. Відразу після цього нападники втекли з місця злочину. 43-річного потерпілого у важкому стані госпіталізували до реанімаційно відділення однієї з лікарень Харкова. У поліції повідомляли, що нападники не намагалися пограбувати свою жертву.

Як повідомляв Харків Times, 25 січня, о 12:00 у дистанційному режимі розпочалася чотирнадцята позачергова сесія Харківської міської ради 8-го скликання. У проекті порядку денного – 23 питання, серед яких кадрові та фінансові та «Різне».