“Бандери нас з’їдять” – за антиукраїнську позицію затримали ієрея Харківської єпархії МП

Фото: Державна прикордонна служба України

Прикордонники викрили прихильника “руzzкого міру” у рясі – ієрея Харківської єпархії московського патріархату, який зневажливо називає українців бандерівцями, та захоплюється росією.

Про це Харків Times повідомили у Державній прикордонній службі України.

46-річного священнослужителя, що сповідує антиукраїнську позицію, викрили 18 грудня на в’їзді в Київ під час перевірки автобуса, який прямував з Харкова. Цей пасажир повідомив, що їде у Києво-Печерську лавру.

У телефоні служителя церкви прикордонники виявили безліч номерів російських операторів, листування проросійського спрямування, компрометуючі матеріали пропаганди країни-агресора.

“У своїй переписці ієрей зневажливо називає українців бандерівцями, вуйками, росію – матушкою, а себе – ледь не мучеником. Можна лише уявити, що такий священник проповідує своїй пастві.”, – розповіли прикордонники.

Ось кілька цитат з його переписки:

«…слыхал, что вы всей семьей выехали в матушку россию…. Если это так, то, конечно, рад за вас!»;

«…не хочу ездить на эти собрания и смотреть на эти озлобленные бендеровские рожи»;

«…вуйко з полонини реплику дал, что когда начнут нас с колоколен сбрасывать, тогда мы угомонимся»;

«…вскоре бендеры нас всех тут съедят или сдадут куда надо».

Затриманого прикордонники передали співробітникам СБУ.

Як повідомляв Харків Times, 10 грудня співробітники служби безпеки України під час безпекових заходів у храмах Харківської епархії УПЦ (московського патріархату) виявили сотні тисяч готівки, прокремлівську літературу та сухпайки окупантів.  Правоохоронці, зокрема,  перевірили Свято-Покровський чоловічий монастир, Свято-Благовіщенський кафедральний собор, Свято-Казанський храм – загалом більше 10 храмів та монастирів у регіоні.

Фото: Державна прикордонна служба України