Збірна України сенсаційно перемогла на Кубку світу з жіночої боротьби

Асоціація спортивної боротьби України

Збірна України з жіночої боротьби вперше в історіїї стала переможцем кубку світу, який 10-11 грудня відбувся в американському місті Коралвілл.

Про це  Харків Times довідався з повідомлення Асоціації спортивної боротьби України

“У фінальній зустрічі зі збірною Китаю, наші дівчата перемогли з рахунком зустрічей 6:4!”, – розповіли в Асоцціації.

Володарками Кубка світу у складі збірної України стали 10 спортсменок: Оксана Лівач (50 кг), Альбіна Рілля (53 кг), Аліна Грушина (55 кг), Юлія Ткач-Остапчук (57 кг), Ірина Бондар (59 кг), Ірина Коляденко (62 кг), Катерина Зелених (65 кг), Тетяна Сова-Ріжко (68 кг), Алла Белінська (72 кг), Анастасія Осняч-Шустова (76 кг).

Серед переможниць – харків’янка Альбіна Рілля, повідомили у ХОВА.

На шляху до перемоги наша команда під керівництвом Андрія Стадника здолала найсильніші збірні світу — Монголії, Японії та Китаю.

Загалом жіноча збірна України з боротьби втретє здобуває медаль Кубка світу, але вперше — саме золоту. 2005 року українська жіноча команда була другою, а 2002-го — третьою.

Крім того, Україна стала лише четвертою країною, яка вигравала Кубок світу з жіночої боротьби. Раніше це робили збірні Японії (11 титулів), Китаю (6) та США (1), пише «Суспільне. Спорт».

Як повідомляв  Харків Times, харків’янин переміг на чемпіонаті світу з пауерліфтингу.