Відновлення енергосистеми після рашистських атак ускладнено погодними умовами – «Укренерго»

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Станом на ранок сьогодні, 12 грудня,  в енергосистемі України зберігається значний дефіцит потужності. Відновлювальні роботи ускладняються ще й погодними умовами.

Про це Харків Times повідомили у НЕК «Укренерго».

Енергетики нагадали, що минулого тижня енергосистема зазнала три російські атаки – вже восьма масована ракетна атака у понеділок 5 грудня та дві локальні атаки артилерією та безпілотниками на півдні та сході країни у вихідні.

«Руйнування, яких завдав ворог енергосистемі, наразі не дозволяють у повній мірі використовувати потужності теплових електростанцій, необхідний додатковий час для відновлення їх роботи», – йдеться у повідомленні.

Роботи тривають довше через складність пошкоджень, до того ж ремонти ускладняються поганими погодними умовами – поривчастим вітром із мокрим снігом.

Все ще складною залишається ситуація на Одещині.

«Наразі для забезпечення балансу в енергосистемі до кожного обленерго доведено ліміти споживання електроенергії. Для дотримання лімітів діють обмеження споживання. При  перевищенні доведених лімітів, застосовуються аварійні відключення», – повідомили в «Укренерго».

Як повідомляв Харків Times, вчора, 11 грудня, АТ «Харківобленерго» опублікувало графік погодинних відключень світла, який діятиме у Харківській області, з 12 по 18 грудня.