На Ізюмському напрямку є певні позитивні дії ЗСУ – Гайдай

Фото: armyinform.com.ua

Саме Ізюмський напрямок, який є найгарячишим у Харківській області, оскільки відкриває шлях на Донбас, стане ключовим у звільнені Луганської області від російських окупантів.

Про це  Харків Times дізнався з повідомлення Українських Новин з посиланням на коментар голови Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая у телемарафоні 5 вересня.

“Перші такі ластівки довгоочікуваного процесу вже звільнення, деокупації наших населених пунктів вони є. Ми можемо на лівому березі річки Сіверський Донець вже спостерігати певні позитивні дії наших підрозділів. Конкретніше – це ізюмський напрямок. Саме там і буде ключовий етап деокупації нашого регіону, Луганщини”, – сказав він.

Гайдай також повідомив про гарні новини, після ряду успішних ударів українських військових по Кремінній.

“Там чудові результати для нас і не дуже добрі для російської армії. У них декілька будівель були зруйновані, до 400 рашистів було знищено і біля 100 одиниць техніки, якщо підсумувати по різним об’єктам, було виведено з ладу і вони не придатні для використання”, – сказав голова ОВА.

Як повідомляв  Харків Times, протягом 4 вересня у Харківській області захисники України влучним ударом знищили ворожий склад боєприпасів.