Російські ракети знищили у Харкові ресторан з вельми російською назвою (відео)

Фото: ДСНС

У ніч на сьогодні, 4 вересня, дві російські ракети з бєлгорода влучили у розташований у Київському районі Харкова ресторанний комплекс. Дерев’яні будівлі запалали на площі більше двох тисяч квадратних метрів.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні ДСНС області.

«Одна з ворожих ракет влучила у ресторанний комплекс, що у Київському районі міста. Всі його забудови були побудовані з деревини, тому відразу після вибуху виникла пожежа, яка охопила майже всю територію комплексу. Горіли 2 основні будівлі та літній павільйон на загальній площі 2200 кв.м», – йдеться у повідомленні.

Головним завданням пожежних було недопущення розповсюдження вогню на сусідні забудови та лісовий масив. Гасили пожежу 50 бійців ДСНС на восьми пожежних автоцистернах.

Вже відомо, що згорів ресторан-курорт, назва якого – «Дубровський» – явно відсилає нас до творчості класика російської літератури Пушкіна. Але це його не врятувало.

«Суки смердючі… Пряме влучення ракети… Улюблене місце харків’ян, у яке я вклав душу», – написав у соцмережі власник «Дубровського» бізнесмен Микола Удянський.

Як повідомляв Харків Times, минулої ночі, близько опівночі, дві ракети з російського бєлгорода прилетіли у приватний сектор Київського району Харкова.