З Рогані пустять новий тролейбусний маршрут

Фото: city.kharkov.ua

17 серпня на лінію вийдуть тролейбуси, які курсуватимуть з Харкова до Роганського житлового масиву. У зв’язку з цим закриють тимчасовий автобусний маршрут.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

За інформацією Департаменту інфраструктури, відкритття тролейбусного маршруту № 51 пов’язано зі значним збільшенням пасажиропотоку за напрямком від житлового масиву «Рогань» та вул. Зубарєва до станції метро «Індустріальна».

Тролейбус №51 курсуватиме так:

  • розворотне коло «Вул. 12 Квітня» – пр. Героїв Харкова – вул. Роганська – вул. Луї Пастера – вул. Грицевця – розворотне коло «Вул. Роганська».

У департаменті зазначили, що у зв’язку з відкриттям тролейбусного маршруту №51 буде закритий тимчасовий автобусний маршрут №16е «Автостанція «Індустріальна» – вул. Зубарєва» зі шляхом прямування: автостанція «Індустріальна» – пр. Героїв Харкова – вул. Роганська – вул. Грицевця – вул. Зубарєва.

Як повідомляв Харків Times, тролейбусний маршрут №51 у Харкові розпочав працювати з 30 липня 2021 року. На лінію вивели тролейбуси з автономним ходом. Однак маршрут працював лише декілька місяців, роботу було зупинено з 24 лютого, після широкомасштабного вторгнення рф в Україну.