У Харківській області через російські обстріли знов горіли приватні будинки, госпспоруди та поле пшениці

Фото: ДСНС у Харківській області

Протягом доби 30 липня російські окупанти обстрілювали міста та села Харківського, Ізюмського, Чугуївського, Богодухівського районів Харківщини. Від ворожих ударів сталися пожежі на відкритих територіях, також горіли приватні будинки, господарчі споруди, знову поля із врожаєм.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення голови Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубова.

Очільник области повідомив, що від обстрілів росіян отримав поранення 39-річний чоловік у Дергачівській громаді. Такж у полі неподалік села Вільхівка під час сільгоспробіт підірвався на міні комбайнер. 37-річного комбайнера госпіталізували. Його стан медики оцінюють, як середньої важкості.

За інформацією харківських рятувальників, протягом доби в області виникло вісім пожеж, спричинених ворожими обстрілами. Такі загоряння трапились у Харківському (2), Чугуївському (1), Богодухівському (1), Ізюмському (2) районах області, а також у Київському (1) та Немишлянському (1) районах Харкова.

– Ізюмський район: унаслідок обстрілів кілька разів горіли хвойні підстилки в лісництві;
– Харківський район: у Циркунах та Вільхівці горіли відкриті території та господарча споруда приватного сектору.
– Чугуївський район. Унаслідок артобстрілів горіли відкриті території.
– Богодухівський район. У смт Золочів горіла пшениця на площі 5 га.

Як повідомляв Харків Times, 29 липня у харківській області внаслідок обстрілів російських окупантів виникали пожежі на об’єктах критичної інфраструктури, підприємтсвах, будинках, складах, господарчих спорудах.