Українські війська продовжують бої за Цупівку – мер Дергачів Задоренко (фото)

Ілюстративне фото: ЗСУ

Збройні сили України продовжують бої за звільнення села Цупівка. Також тривають позиційні військові дії в районі села Великі Проходи та на Козачолопанському напрямку в Дергачівському районі Харківської області.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення у Facebook мера Дергачів Вячеслава Задоренка.

«Минулої доби ворожі сили не припиняли артилерійські обстріли Дергачів, Безруків, Слатиного, Прудянки, Руської Лозової, били з танків, мінометів та іншої важкої зброї по Питомнику, Новому, Дементіївці, Цупівці. Інформація про постраждалих до нас не надходила», – написав Задоренко.

За його словами Проходівський та Козачолопанський старостати й переважна частина Токарівського округу наразі окуповані російським агресором.

Вчора, 24 червня, волонтери евакуювали 22 людини з села Руська Лозова, що знаходиться під постійними обстрілами ворога. За відомостями дергачівського мера, наразі там ще залишається близько 70 людей.

Зараз у Дергачах закривають плівкою та ДВП вибиті вікна у приватних та адміністративних будівлях, ремонтують постраждалі від обстрілів дахи, відновлюють електромережі.

«Робітники «Харгівгазу» ремонтують пошкоджений російськими обстрілами міський газогін. Пошкодження досить суттєві, тому спрогнозувати термін завершення робіт зараз неможливо», – зазначив Задоренко.

Як повідомляв Харків Times, вранці сьогодні, 25 червня, російські загарбники двічі обстріляли селище Золочів на Харківщині. Пошкоджені або зруйновані 12 будинків, а також газо- та електромережі. Загинула літня жінка.

Зранку сьогодні, 25 червня, російські окупанти знову обстріляли Чугуїв та Клугіно-Башкирівку Харківської області. На жаль, серед мирних мешканців є поранені.