До фіналу GENIUS Olympiad Ukraine вийшли 15 харківських школярів

До національного фіналу конкурсу GENIUS Olympiad Ukraine вийшли 15 харківських школярів.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті освіти, 12 з них – у категорії «Наука» (учні ліцею № 89 Олексій Барчан та Даніїл Кіриченко; учениця гімназії № 144 Еліна Камалова; учень школи № 10 Данило Красніков; учні гімназії № 116 Андрій Рідзель, Вікторія Томаровська, Єлизавета Удовіченко; учениця школи № 7 Анастасія Боєчко-Немовча; учениця школи № 68 Софія Гришко; учениця ліцею-інтернату «Обдарованість» Анастасія Мудра; учениця гімназії № 46 Фаіна Фішензон та учениця школи № 90 Анастасія Ільченко). крім того, Кіра Остапенко вийшла до фіналу у категорії «Музика», а ще двоє – учень школи № 145 Сергій Травченко та учениця школи № 3 Ніка Ананьєва – у категорії «Креативне письмо».

Цей конкурс є відбором учасників з України до GENIUS Olympiad Global. Це міжнародний конкурс шкільних проєктів з екологічних питань, що був заснований та організований організацією Terra Science and Education, а його партнером є Рочестерський технологічний інститут. Україна бере участь у GENIUS Olympiad з моменту заснування конкурсу у 2011 році та за цей час отримала 74 нагороди: 3 золоті, 16 срібних, 27 бронзових медалей та 28 спеціальних відзнак. Для участі в олімпіаді школярі пропонують власні проекти у семи категоріях екологічного спрямування: «Наука», «Робототехніка», «Бізнес», «Музика», «Короткий фільм», «Мистецтво» та «Креативне письмо».

Як повідомляв Харків Times, учень Харківської загальноосвітньої школи №10 Данило Красніков пройшов до національного фіналу Олімпіади геніїв 2022 року (GENIUS Olympiad Ukraine) від Малої академії наук України.