Без зв’язку, свтіла, їжі та води – що відбувається в окупованій Борівській громаді

Мешканці Борівської громади у Харківській області, якак станом на 16 квітня повністю окупована російськими загарбниками, потерпають від дій ворога. Люди виживають без світла, води, газу, відсутній подвоз ліків та продуктів харчування.

Про це Харків Times повідомили у Борівській селищній раді.

15 квітня практично цілий день тривали бої у Пісках-Радьківських.

“Надходила інформація про пожежі на території села. Є зруйновані громадські та приватні будівлі. Інформація щодо жертв серед населення уточнюється”, – розповіли у сільраді.

Також повідомляють про руйнування в інших селах громади.

Російські військові контролюють всю територію громади. Виїхати за її межі на територію, підконтрольну українській владі, наразі неможливо.

В окремих селах окупанти почали грабувати покинуті будинки місцевих жителів. Мародери забирають усе майно і вивозять вантажними машинами.

Руйнують сільськогосподарські підприємства, знищують техніку, склади і офіси, зливають пальне, не допускають людей до робіт в тваринництві.

У багатьох населених пунктах немає світла, води і газу. Відсутній підвіз продуктів харчування. Люди опинилися у стані гуманітарної катастрофи і потребують допомоги.

Комунальні служби, лікарня, рятувальники працюють і намагаються виконувати свою роботу на максимумі можливостей і з ризиками для життя.

На території громади відсутній мобільний зв’язок та інтернет, що також значно ускладнює ситуацію.

Борівська селищна рада звертається до Червоного Хреста з проханням допомогти організувати доставку ліків та іншої гуманітарної допомоги на територію громади.

Як повідомляв Харків Times, в Ізюмі Харківської області окупаційні російські війська проводять фільтраційні заходи та примусове вивезення місцевих жителів на територію російської федерації.