Юних харків’ян запрошують на фестиваль «Весни Радості Світу»

Фото: city.kharkov.ua

XXIV міський фестиваль образотворчого мистецтва «Весни Радості Світу» відбудеться 24-29 березня у Харкові.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на організаторів заходу.

Як розповіли організатори, метою заходу є залучення молодого покоління до краси за допомогою різних видів та форм творчого самовираження, а також підтримка суспільством юних обдарувань. В рамках фестивалю харків’яни зможуть взяти участь у майстер-класах з образотворчого та прикладного мистецтва, а також представити свої роботи на виставці, яка пройде з 24 березня до 5 квітня. Темою цьогорічного фестивалю є «Рідна планета».

Взяти участь у фестивалі можуть усі охочі – як організації, так і окремі юні художники. Для участі необхідно заповнити анкету та надісласти її разом з роботами на електронну адресу: [email protected] Заявки прийматимуться до 7 березня.

Відкриття фестивалю відбудеться 24 березня о 12:00 у Харківській спеціалізованій музично-театральній бібліотеці ім. К.С. Станіславського (пров. Інженерний, 1-а, станція метро «Наукова»).

Організатори – громадська організація «Психокультура», Харківська державна академія дизайну і мистецтв та Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека ім. К. С. Станіславського за підтримки Департаменту культури Харківської міськради.

Як повідомляв Харків Times, 17 лютого у галереї Харківської дитячої художньої школи №1 ім. І.Є. Рєпіна (вул. Єсеніна, 8-а) відкрилася виставка Всеукраїнського мистецького проекту «Естамп».

У Муніципальній галереї з 2 по 22 лютого працює експозиція «БезЛадні зв’язки». В ній представлені роботи відомих українських художників з колекції Тетяни та Бориса Гриньова, створені у техніках колаж та асамбляж.