Зал БК ХЕМЗ переобладнають під заняття спортом

Глядацький зал Будинку культури «ХЕМЗ» по пр. Московському, 94 планують переобладнати для спортивних тренувань та дозвілля.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

10 лютого на особистому прийомі до міського голови звернулася директор ДЮСШ з художньої гімнастики ХО ФСТ «Україна» Ольга Савіних з проханням продовжити договір суборенди приміщень БК «ХЕМЗ», де тренуються спортсмени школи, та виділити бюджетні кошти на утримання та подальшу експлуатацію орендованих приміщень. Ігор Терехов обіцяв вирішити проблему.

17 лютого міський голова відвідав Будинок культури. За його словами, свого часу цей будинок належав заводу, потім його почали використовувати орендарі, у яких до кінця 2023 року підписано договір.

Міський голова зазначив, що необхідно вирішити майнові питання та створити комфортні умови для тих, хто тренується у БК «ХЕМЗ» та проводить там культурні заходи.

«Тут 250 дітей займаються художньою гімнастикою, і водночас у вихідні проводяться різні виступи. Тому я вирішив зробити у залі сцену-трансформер, щоб вона продовжувалася, коли це потрібно, без зменшення кількості глядацьких місць. Таке завдання я поставив конструкторам», – повідомив Ігор Терехов.

Як повідомляв Харків Times, у Харкові відкрили першу частину реконструйованого скверу біля Будинку культури ХЕМЗ.