У мерії розповіли про ситуацію у Харківському метрополітені після підтоплення

Фото: metro.kharkov.ua

Підтоплення метрополітену м. Харкова, спричинене поривом водоводу холодної води діаметром 500 мм на вул. Клочківська, 23, вже припинилося. Комунальники відкачують воду із сусідніх колодязів.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Причини підтоплення тунелю на Холодногірсько-Заводській лінії метрополітену буде встановлено в найкоротші терміни, повідомив сьогодні, 11 січня, перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак під час робочої наради з профільними службами.

Як розповів заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов, сьогодні, 11 січня, близько 5:30 сталося підтікання тунелю на перегоні від станції «Площа Конституції» до станції «Центральний ринок». Щоб уникнути аварійних ситуацій та забезпечити безпеку пасажирів, рух поїздів було призупинено: поїзди ходили від кінцевої станції «Індустріальна» до станції «Проспект Гагарина».

«Ми припинили рух на перегоні, закрили станції. В даний час підтоплення зупинилося, ведеться відкачування води із сусідніх колодязів. У метрополітен вода не надходить. Рух метрополітену відновили. Причини будуть встановлені до завтрашнього ранку. Після цього ми повідомимо результати проведених досліджень», – зазначив віцемер.

Також він наголосив, що послуга водопостачання до будинків харків’ян не припинялася.

Як повідомляв Харків Times, Харківський метрополітен вранці 11 січня призупинив рух потягів на станціях Холодногірсько-заводської лінії “Майдан Конституції”, “Центральний ринок”, “Південний вокзал” та “Холодна гора”.

Причиною зупинки поїздів метро у Харкові став порив водоводу.