Терехов з подвійним відривом випереджає Добкіна в електоральних симпатіях харків’ян – Рейтинг

Фото: www.city.kharkov.ua

Лідером електоральних симпатій серед кандидатів на міського голову Харкова серед городян є Ігор Терехов. За нього готові віддати свої голоси 57,6% тих, хто визначився і має намір прийти на дільниці.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Соціологічної групи “Рейтинг”, яка проводила дослідження електоральних настроїв харків’ян з 2 по 7 жовтня.

Згідно з результатами опитування, 27,6% опитаних підтримують Михайла Добкіна. Рейтинг інших кандидатів – менше 4%. Тих, хто не визначився, – близько 14%.

63% респондентів переконані, що переможе на виборах мера Харкова Терехов, 14% – впевнені у перемозі Добкіна. В перемогу інших кандидатів вірять менше 2%.

60% опитаних висловили однозначну готовність взяти участь у виборах міського голови. 71% вважають, що передвиборча кампанія з виборів мера Харкова проходить спокійно. Напруженість на виборах фіксують 22% респондентів.

Терехов є лідером довіри серед місцевих політиків. Йому довіряють 53% опитаних, не довіряють – 37%. Олександру Ярославському довіряють 37%, не довіряють – 32%, не знають його – 22%. Михайлу Добкіну довіряють 33%, не довіряють – 59%. Олександру Фельдману довіряють – 31%, не довіряють – 57%. Євгенію Мураєву довіряють 30%, не довіряють – 37%, не знають його – 29%. Арсену Авакову довіряють – 11%, не довіряють – 78%. Таких особистостей як Кирило Кернес та Тетяна Єгорова-Луценко не знають більшість опитаних. К. Кернесу довіряють 13%, не довіряють – 30%, Т. Єгоровій-Луценко довіряють – лише 1%, не довіряють – 18% опитаних.

Аудиторія: мешканці Харкова від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

Як повідомляв Харків Times, Верховна Рада призначила позачергові вибори Харківського міського голови на неділю, 31 жовтня 2021 року.

25 вересня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов офіційно висунутий кандидатом на посаду мера від партії «Блок Кернеса – «Успішний Харків». 27 вересня Харківська міська виборча комісія зареєструвала Терехова кандидатом на позачергових виборах Харківського міського голови.