У харківському парку імені Горького тиждень завершиться «Октоберфест’ом»

Иллюстративное фото: countryscanner.ru

Фестиваль баварської традиційної культури «Октоберфест» відбудеться 1-3 жовтня у Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

Цього року на заході будуть представлені 10 різновидів пива, мюнхенські сосиски та брецелі (традиційні німецькі кренделі).

На Середньовічній площі, у великих наметах, гості свята зможуть скоштувати страви німецької кухні. У центрі організують майданчик для проведення конкурсів, виконання тостів і застільних пісень.

Три дні на головній сцені виступатимуть вокальні і танцювальні колективи, там же заплановано проведення розважальної програми з традиційними конкурсами. Так, гості свята зможуть взяти участь  у перегонах поросят, зіграти у бірпонг, позмагатися у поїданні сосисок на швидкість, обрати Короля та Королеву Октоберфесту, а також повчитися баварських танців, пісень та тостів. Щовечора на сцені проходитиме дискотека.

Організатори свята просять гостей парку звернути увагу на те, що діти до 6 років зможуть перебувати у шатрах фестивалю до 18:00. Після цього часу у шатрах зможуть перебувати діти від 6 до 16 років, і тільки у супроводі дорослих. Також харків’ян закликають дотримуватися соціальної дистанції, надягати захисні маски та обробляти руки антисептичними засобами.

З повною програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Як повідомляв Харків Times, 2 і 3 жовтня в Харкові, на території кінного клубу «Nicolo’s Horse Club» пройде Всеукраїнський фестиваль верхової їзди і кінних видів спорту «Horses Spirit».