Харківський плавець четвертий раз став чемпіоном Паралімпіади

2 вересня харківський плавець Максим Крипак приніс 20-у золоту медаль українській паралімпійській збірній. Він першим подолав дистанцію 100 метрів на спині.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Національного Паралімпійського комітету

Це вже шоста медаль харківського плавця на іграх в Токіо, при цьому четверта – золота.

Максим Крипак не залишив шансів своїм суперникам і з новим світовим рекордом в 57.19 секунд завоював золоту медаль. Свого найближчого переслідувача з Італії Максим випередив більш ніж на дві секунди.

Ще один українець Станіслав Попов в цьому фіналі посів сьоме місце.

Заплив 100 метрів на спині серед чоловіків:

• Максим Крипак (Україна) – 57.19 секунд;
  • Стефано Раймонд (Італія) – 59.36 секунд;
  • Флоран Маре (Франція) – 1:01.30.

Ще одна харківська плавчиха Яна Бережна 1 вересня завоювала бронзову нагороду. Вона стала третьою на дистанції 100 м брасом (в класі SB11) з результатом 1: 27.02.

Станом на 2 вересня в Паралімпійська збірна України завоювала 81 нагороду.

Як повідомляв Харків Times14 харків’ян борються за нагороди Паралімпіади в Токіо.

Харків’янка завоювала для України першу медаль Паралімпіади в Токіо.

Харківські спортсмени — плавець Максим Кріпак і фехтувальниця Олена Федота — стали срібними призерами Паралімпіади в Токіо.

Харківські фехтувальниці на шпазі в командних змаганнях завоювали «срібло» Паралімпіади.

28 серпня на Паралімпіаді в Токіо українські плавці здобули п’ять нагород. Дві золоті медалі — на рахунку харківських плавців Максима Крипака та Михайла Сербіна.

30 серпня харків’яни Михайло Сербін і Максим Крипак поповнили медальну кошик збірної України «сріблом» і «бронзою» Паралімпіади.

31 серпня українські плавці здобули шість медалей на Паралімпіаді в Токіо. «Золото» та «срібло» у скарбничку національної збірної принесли харків’яни Максим Крипак і Максим Веракса. При цьому перший ще й встановив новий світовий рекорд.

1 вересня на Паралімпіаді Максим Крипак завоював золоту нагороду на дистанції 400 м вільним стилем.