Харків’янин виборов «бронзу» на військовому Чемпіонаті світу

33-й чемпіонат світу з велоспорту на шосе серед військовослужбовців проходить зараз у французькому місті Пуатьє. Харків’янин Олександр Головаш посів третє місце в індивідуальній гонці.

Про це Харків Times повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту міськради.

У стартовий день планетарного турніру двадцятидев’ятирічний харків’янин Олександр Головаш завоював бронзову медаль в індивідуальній гонці на час (дистанція — 25 км). Переможцем тут став Барт Леммен з Нідерландів, другим фінішував Луїс Піоре з Франції, яким Головаш поступився 59 і 56 секунд відповідно. Німецького «шосейника» Тобіаса Бака, який став четвертим, українець випередив на 32 секунди.

Всього на старт вийшли 20 велосипедистів-військовослужбовців з 10 країн.

Досвідчений Олександр Головаш вже кілька років успішно виступає у велоспорті на шосе за Харківську область (команда ШВСМ), а на чемпіонаті світу серед військовослужбовців він також представляє 9-й армійський спортивний клуб м. Одеси.

У жіночій індивідуальній гонці ще одну бронзову нагороду українськійї збірній принесла Юлія Бірюкова (львівський СКА).

Остаточні підсумки чемпіонату світу з велоспорту на шосе серед військовослужбовців стануть відомі у суботу.

Як повідомляв Харків Times, харківський велогонщик Олександр Головаш став срібним призером чемпіонату України.