Харківський велогонщик став срібним призером чемпіонату України

Харківський велогонщик Олександр Головаш завівав срібну медаль на чемпіонаті України з велоспорту. Змагання на шосе в олімпійських видах програми серед еліти, молоді та юніорів відбулися з 14 по 20 червня у Львові.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

Срібну нагороду 29-річний майстер спорту міжнародного класу Олександр Головаш завоював в індивідуальній гонці на час. Медаль Олександра Головаша стала єдиною, яку завоювали харківські велогонщики на цьому чемпіонаті.

Серед молоді (U-23) кращий результат показала Аліна Богдан, яка фінішувала шостою в індивідуальній гонці на час. Серед юніорів – Валентин Табашний, який став п’ятим в індивідуальній гонці на час, а серед юніорок – Софія Трубчанінова, яка посіла четверте місце.

Як повідомляв Харків Times, харківські велогонщики Олександр Коняєв та Ірина Попова завоювали золоті медалі на турнірі в турецькій Аланії.