Харківські велогонщики перемогли на «Lviv Open Cup»

На міжнародних змаганнях харків’яни завоювали 10 нагород, в тому числі дві золоті.

Харківські велогонщики завоювали 10 нагород, в тому числі дві золоті, на міжнародних змаганнях «Lviv Open Cup».

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

У турнірі брали участь спортсмени з України, Польщі, Білорусі та Литви. За підсумками змагань харків’яни завоювали 2 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі.

Увесь п’єдестал пошани за харківськими велогонщиками був у чоловічому кейріні. Перше місце посів Богдан Данильчук, друге було за Владиславом Денисенком, а бронзову медаль виборов Єгор Коробов.

Ще одну золоту медаль Харківській області приніс Валентин Кабашний, який показав кращий результат у скретчі серед юніорів.

Срібними призерами також стали: Алла Білецька (жінки, кейрін), Владислав Денисенко (чоловіки, спринт) та Валентин Кабашний (юніори, перегони за очками).

Бронзові медалі здобули: Алла Білецька (жінки, спринт) та Аріна Коротєєва, яка фінішувала третьою в скретчі та перегонах на очки серед юніорок.

Як повідомляв Харків Times, харківський велогонщик Олександр Головаш став срібним призером чемпіонату України.