Харків’яни привезли три золоті медалі з Чемпіонату Європи з сумо

Харківскі спортсмени вибороли три золоті та дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи з сумо серед дорослих і молоді, який відбувся у Казані (РФ).

Про це Харків Times повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Олена Никитинська виборола “золото” чемпіонату серед жінок у вазі до 73 кг. Вона перемогла у фінальному поєдинку спортсменку з Польщі. Також Никитинська стала чемпіонкою Європи і серед молоді у ваговій категорії до 65 кг.

Демид Караченко завоював чемпіонський титул у змаганнях серед чоловіків у ваговій категорії до 85 кг. У фіналі він переміг суперника з Росії. На рахунку Караченка ще й бронзова медаль у змаганнях серед молоді у вазі до 85 кг.

Ще одну бронзову медаль виборов Сергій Гайдар, який посів третє місце у ваговій категорії до 77 кг серед чоловіків.

Чемпіонат Європи був одним із головних етапів відбору до Всесвітніх ігор.

Як повідомляв Харків Times, харківські спортсмени завоювали шість золотих медалей на Кубку Європи з сумо серед дорослих та юніорів, який відбувся в місті Ерд (Угорщина).