Харківські сумоїсти завоювали шість золотих медалей на Кубку Європи

Харківські спортсмени завоювали шість золотих медалей на Кубку Європи з сумо серед дорослих та юніорів, який відбувся в місті Ерд (Угорщина). У турнірі взяли участь понад 300 спортсменів з 12 країн світу.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

За підсумками змагань, харків’яни завоювали 29 медалей – 6 золотих, 13 срібних і 10 бронзових.

Зокрема, золоту нагороду серед дорослих виборола Дар’я Коритіна (вагова категорія – до 80 кг), ще п’ять золотих медалей отримали юніори Ганна Фомицька (до 70 кг), Святослав Колесник (до 55 кг), Дмитро Фурман (до 50 кг), Кирило Сенник (до 45 кг) і Микола Сенник (до 35).

Нагадаємо, в листопаді 2019 року харківські сумоїсти завоювали 4 золоті медалі на Кубку України. Крім того, в жовтні Дар’я Коритіна завоювала дві бронзові медалі на чемпіонаті світу в японській Осаці.

Як повідомляв Харків Times, за результатами змагань «KharkivSumoOpen», які відбулися в грудні минулого року, харківські сумоїсти завоювали 15 золотих, 12 срібних і 14 бронзових медалей.