Правоохоронці розслідують забруднення довкілля Первомайською виправною колонією (фото)

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом порушення Первомайською виправною колонією правил охорони вод, що створило небезпеку для довкілля.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Процесуальне керівництво розслідуванням здійснює Лозівська окружна прокуратура Харківської області. За інформацією керівника окружної прокуратури Романа Травкіна, прокуратурою проведено перевірку стану системи водовідведення у Первомайській виправній колонії № 117.

“Встановлено, що у зазначеній установі відсутні локальні очисні споруди, а технічна документація щодо водовідведення об’єкту комісії не надавалась та не розроблялась. Крім того, водовідведення стічних вод, що утворилися в процесі господарсько-побутової діяльності, знаходиться на поверхні ґрунту і стікає в ріку Орілька, чим створюється небезпека для життя, здоров’я людей та довкілля”, – йдеться у повідомленні.

За даним фактом Первомайським відділом Лозівської окружної прокуратури внесено відомості до ЄРДР за фактом порушення правил охоронних вод, що створило небезпеку для довкілля (ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу.). Матеріали кримінального провадження скеровано до Територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві, для подальшого проведення досудового розслідування.