В Харкові та області почне роботу “соціальне таксі”

Фото: kharkivoda.gov.ua

В Харкові та області з 14 червня почне роботу “соціальне таксі”, створене для маломобільних осіб.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Юрія Шпараги, департамент провів конкурс соціальних проєктів інститутів громадянського суспільства, який дозволив визначитись з пріоритетними напрямами, котрі найбільше хвилюють громадян з обмеженими можливостями, з розладами аутичного спектра, синдромом Дауна тощо. Нову соціальну транспортну послугу для маломобільних осіб надаватиме переможець конкурсу – Громадська організація осіб з інвалідністю “Креавита” у межах реалізації проєкту “Пілотна модель соціальної транспортної послуги для жителів Харківської області”.

Безкоштовні перевезення здійснюватимуться на спеціалізованих автомобілях, які обладнані підіймачем або пандусом для крісла колісного, для відвідування осіб з особливими потребами соціальних, медичних, реабілітаційних, адміністративних установ та закладів.

Право користуватися соціальними транспортними послугами надається:

  • особам, яким встановлено І або ІІ групу інвалідності, мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються за допомогою засобів реабілітації, зокрема, крісел колісних;
  • дітям з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату у супроводі 1 дорослого;
  • іншим особам, які пересуваються за допомогою засобів реабілітації для пересування.

Поїздки здійснюються по території міста Харкова та між населеними пунктами Харківської області.

Отримати детальну інформацію та замовити послугу можна за телефоном диспетчерської служби з 08:00 до 20:00 щоденно без вихідних: (067) 822-40-84, (050) 425-17-65.