Харківський школяр став бронзовим призером чемпіонату Європи

Чемпіонат Європи U15 з вільної, греко-римської та жіночої боротьби пройшов у Софії. Бронзову нагороду змагань виграв харків’янин Віктор Бороган.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

У боротьбі вільним стилем серед юнаків до 15 років за перемогу змагалися майже 200 спортсменів з 22 країн Європи.

У ваговій категорії до 44 кг Віктор Бороган переміг двох суперників з Туреччини, а також білоруса, але у півфіналі поступився земляку Олександру Григоришину з Чернівецької області, який у підсумку став срібним призером чемпіонату.

У «бронзовому» фіналі Віктор Бороган переміг борця з Польщі та посів третє місце.

Всього на цьому чемпіонаті українські борці вільного стилю завоювали 3 срібні та 7 бронзових нагород і посіли друге загальнокомандне місце.

Як повідомляв Харків Times, чемпіон Європи з греко-римської боротьби 23-річний харків’янин Семен Новіков завоював золоту медаль на XXIV Київському міжнародному турнірі з боротьби.