На Холодній горі усувають аварію на старому водогоні

Фото: vodokanal.kharkov.ua

Бригади КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на водогоні по вул. Іллінській, 65 в Холодногірському районі. Головна причина аварії — вік труб. Все замінити і підключити обіцяють вже завтра.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міської ради.

Як розповів заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада, пошкодження напірного трубопроводу діаметром 100 мм сталося через велику зношеність мереж, а також температурні перепади.

«Аварійна бригада оперативно виконала необхідні земляні роботи і почала безпосередньо займатися усуненням протікання. Замість старих сталевих труб ми укладаємо нові, поліетиленові, термін служби яких — понад 50 років. На даний момент без водопостачання залишаються чотири багатоквартирних будинки. Після виконання всіх запланованих ремонтних робіт ми вирішимо проблему з перебоями водопостачання в цьому районі», — зазначив Микола Завада.

Завершити ремонт планується протягом доби.

Про надзвичайну ситуацію абонентам повідомили за допомогою sms-повідомлень, таку ж інформацію передали до інформаційно-диспетчерської служби «15-62».

Комунальники нагадують, що харків’яни мають можливість скористатися послугою безкоштовного інформування про проведення в їхньому районі ремонтних робіт через sms-повідомлення. Для цього абоненту необхідно повідомити номер свого мобільного телефону, щоб «прив’язати» його до особового рахунку. Зробити це можна через абонентські відділи або за номером 15-33 (безкоштовно для всіх мобільних операторів).