Харківська тенісистка виграла турнір у Польщі

Харків’янка Анастасія Шошина перемогла в одиночному і парному розрядах у серії чотириденних тенісних турнірів у Польщі.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Спортсменка вийшла в фінал, обігравши за мінімальну кількість сетів трьох місцевих суперниць. У фіналі у тригодинному матчі вона виграла у полячки Катаржини Кави з рахунком 6:7, 6:2, 6:3. Також Анастасія Шошина вийшла у парний фінал разом з тенісисткою з Польщі Магдаленою Френх, але суперниці знялися з турніру до початку матчу.

“LOTOS PZT Polish Tour” проходить у форматі чотириденних турнірів в одиночному і парному розрядах. До кінця літа змагання планується провести ще у семи містах Польщі.

В одиночному рейтингу Всесвітньої тенісної асоціації Анастасія Шошина посідає 434-те місце, у парному – 283-тю позицію.

Як повідомляв Харків Times, в грудні 2018 року в столиці Єгипту Каїрі відбувся міжнародний тенісний турнір серії ITF Womens Circuit, перемогу на якому в жіночому одиночному розряді здобула 21-річна харківська спортсменка Анастасія Шошина.