Під суд піде фермер за спробу захоплення 26 га землі за підробленими документами

Фото: Фокус

До суду направлено обвинувальний висновок у відношенні голови фермерського господарства, який за допомогою підроблених документів намагався взяти в оренду земельні ділянки загальною площею близько 26 га, що належать Лозівській місцевій об’єднаній територіальній громаді.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі прокуратури області.

Викрили зловмисника в серпні 2019 року, коли той дав подав державному реєстратору підроблені накази і договори оренди земельних ділянок з ГУ Держгеокадастру в Харківській області.

Загальна вартість ділянок площею близько 26 га становить понад 700 тис. грн.

Судити фермера будуть за фактом використання завідомо підробленого документа і замаху на зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 364-1 КК). Йому загрожує до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як повідомляв Харків Times, в кінці лютого слідчі прокуратури повідомили про підозру голові фермерського господарства, який за допомогою підроблених документів намагався взяти в оренду земельні ділянки, що належать Лозівський міський об’єднаної територіальній громаді, загальною площею близько 26 га.